Profesjonalne filmowanie konferencji, imprez i bankietów firmowych

E venty stanowią znakomity sposób na promocję idei bądź marki. Zwykle wymagają one sporego nakładu pracy i pieniędzy, warto więc zadbać, aby o tego typu wydarzeniach mogli dowiedzieć się również inni. Doskonałym rozwiązaniem jest wideorelacja, pozwalająca uwiecznić przedsięwzięcie w formie filmowego reportażu.

Reclip to młoda, prężnie rozwijająca się firma, której główną specjalizacją jest profesjonalne filmowanie eventów: konferencji, imprez oraz bankietów firmowych. Nasz zespół stanowią wysoce wykwalifikowani specjaliści zafascynowani sztuką tworzenia filmów, posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów reklamowych i eventowych.

 

 

Przygotowując wideo relacje z konferencji, jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Nasi pracownicy są otwarci również na tworzenie teledysków oraz relacji z koncertów. Wideofilmowanie bankietów i przyjęć firmowych przeprowadzamy z uwzględnieniem obowiązujących standardów, dokładając wszelkich starań, aby każdy materiał został zrealizowany na najwyższym poziomie.

Oferujemy szeroki zakres filmowania eventów, tworząc wysokiej jakości wideo relacje z imprez firmowych zarówno do celów prezentacyjnych, jak i archiwalnych. Kompleksowo wykonujemy różnego rodzaju materiały wideo, a następnie poddajemy je montażowi, w trakcie którego dostosowujemy film do indywidualnych oczekiwań klienta. Oferta Reclip obejmuje także możliwość przeprowadzenia wywiadów z uczestnikami konferencji/bankietu bądź pracownikami firmy.

Wideofilmowanie konferencji i imprez firmowych realizujemy przy użyciu wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu, takiego jak między innymi kran kamerowy i kamera super slow motion. Nasze zaplecze techniczne stanowią również drony, pozwalające na filmowanie imprez integracyjnych z lotu ptaka. W zależności od budżetu, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa film nagrany z bankietu lub każdego innego wydarzenia na dwie, trzy lub więcej kamer.

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nagrywanie konferencji jest przede wszystkim sztuką, w realizację której wkładamy wiele pracy, wysiłku i zaangażowania. Wiemy, że stworzenie profesjonalnego materiału to coś znacznie więcej, niż tylko umieszczenie kamer na statywach. Decydując się na współpracę z Reclip, zyskują Państwo gwarancję solidnie wykonanego zlecenia oraz krótkiego terminu realizacji. Nasi utalentowani operatorzy złapią najbardziej interesujące kadry, a kreatywni montażyści nadadzą im ciekawej i niebanalnej struktury.