Nagrywanie nie tylko konferencji…

Komputronik Biznes

W szerokiej ofercie naszej firmy niezwykle istotnym elementem uwiecznienia ważnych i przydatnych informacji oraz materiałów jest ich odpowiednia rejestracja z wykorzystaniem nowoczesnych mediów. Filmowanie konferencji, sympozjów i szkoleń z użyciem najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu pozwala uzyskać wysoką jakość materiału filmowego, który spełnia pod każdym względem oczekiwania klienta, jak i określone funkcje związane z późniejszym przeznaczeniem.

Profesjonalne widefilmowanie

Wideorelacja z konferencji to nie tylko „suchy materiał”, ale również profesjonalne połączenie dźwięku i obrazu, ciekawie przeprowadzone wywiady z określonymi osobami, wychwycenie efektownych kadrów. Specjalistyczne podejście i ogromne zaangażowanie naszych pracowników umożliwiają perfekcyjne nagrywanie konferencji, sympozjów oraz szkoleń, co w rezultacie pozwala na tłumaczenia symultaniczne.

Materiał filmowy szyty na miarę

Ponadto, zgodnie z ewentualnym zapotrzebowaniem, dzięki posiadanym umiejętnościom możemy dokonać odpowiedniego skrótu nagranego materiału, wykonać określone zdjęcia z wydarzenia oraz postprodukcję zarejestrowanych materiałów według podanej koncepcji. Wszelkie materiały uzyskane z rejestracji konferencji, sympozjów i szkoleń są traktowane przez nas jako niejawne.